Shanghai, Kinë    +86-21-54306275

MIRE SE ERDHET NE Printera WER

Ngritur në 2009, WER është bërë një nga prodhuesit më të besueshëm të produkteve digjitale në Kinë. Aktualisht, WER përqendrohet në zhvillimin, prodhimin dhe tregtimin e pajisjeve të printimit digjital dhe bojës tretës për mbrojtjen e mjedisit. Selia WER (Dega: Shanghai WER-Kinë Digital Pajisje Teknologjia Co, Limited), me 3000m2 komplote dhe mbi RMB10 milion investuar, është e vendosur në bazën e Kinës vjetër të industrisë. Produktet WER janë eksportuar në më shumë se 50 vende dhe rajone në të gjithë botën që nga gjetur.
Me zhvillimin e biznesit të eksportit, për fillim u krijuan vetëm printera me kokë XARR128, deri tani kemi arritur të bëjmë dhe të shesim lloje të ndryshme të printerëve me rezolucion të lartë të printimit, si p.sh. UV LED Flatbed / Roll dhe printera Epson DX5 / DX7; printera me format të gjerë dhe me format të gjerë me shpejtësi të lartë.

KONTAKTONI TANI

Na lini një mesazh, ne do t'ju japim videot, fotografitë dhe ofertat më të mira brenda 12 orëve.